Konkurs na najlepsze stoisko podczas Jarmarku Podhalańskiego

Jarmark Podhalański jest wydarzeniem, na którym można zaprezentować i promować piękno sztuki ludowej i rękodzieła. Okazją do tego typu działań mogą stać się stoiska wystawiennicze zaprezentowane podczas trzech dni imprezy plenerowej na nowotarskim rynku.

– Postanowiliśmy podczas tegorocznej edycji zaprosić wszystkich wystawców do przygotowania stoisk, które zachęcać będą swoją estetyką i szczególną dbałością prezentowanych wyrobów, do konkursu na najpiękniejsze stoisko. Intencją organizatorów konkursu jest promocja sztuki ludowej i szeroko pojętego rękodzieła oraz promocja ginących zawodów. Przedmiotem Konkursu jest estetyka stoiska, wybór stoiska prezentującego najciekawiej przygotowaną ofertę ekspozycyjną spośród wystawców biorących udział w XIV Jarmarku Podhalańskim – mówi Barbara Pachniowska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu.

Elementy, które będą wpływały na ocenę poszczególnych stoisk targowych to oryginalność i charakter stoiska, atrakcyjność oferty, estetyka, porządek na stoisku, uprzejmość osób obsługujących stoisko.

Wysokość nagrody za najlepsze stoisko – 1000 zł brutto.

Orawa noclegi zaprasza !


Możliwość komentowania jest wyłączona.