Kościelisko

Kościelisko jest przepiękna miejscowością leżącą w naszych pięknych polskich górach. Każdego roku do kościeliska przybywają niezliczone rzesze turystów z całego kraju, jak również z sąsiednich państw.

Kościelisko cieszy się sławą wśród turystów lubiących wypady w góry, jak również tych, którzy są pasjonatami sportów zimowych. W Kościelisku sezon trwa dwa razy do roku. Latem przybywają turyści zachwycający się pięknem gór, lubiący piesze oraz rowerowe wypady po szlakach turystycznych. Natomiast zimą obecność w Kościelisku wielu wyciągów narciarskich, jak również tras saneczkowych i zjazdowych dla wyczynowców. Kościelisko jest bardzo konkurencyjne cenowo, w stosunku przede wszystkim do Zakopanego, jednak w żadnym stopniu nie jest gorsze pod względem organizacji i piękna otaczających gór od Zakopanego. W Kościelisku znajduje się mnóstwo pensjonatów, kwater prywatnych, gdzie każdy może znaleźć dla siebie odpowiedni nocleg. Na terenie miejscowości jest również bogato rozwinięta baza gastronomiczna.

W Kościelisku można zjeść najróżniejsze regionalne potrawy, jak również szybki posiłek w fast foodzie. Klimatyczne Karczmy znajdujące się noclegi w Kościelisku sprzyjają wieczornym romantycznym kolacjom i potańcówką, w większości tych miejsc organizowane są tańce oraz karaoke, gdzie każdy może odpocząć po ciężkim dniu spędzonym na wędrówkach lub szusowaniu na stokach. Serdecznie polecam Kościelisko, jako druga ze stolic polskich gór, gwarantuje doskonały wypoczynek, jak również cieszenie się ciszą i spokojem.

Kościelisko tanie noclegi, zakopane pokoje w centrum, Kościelisko agroturystyka, hotele zakopane, zakopane kwatery

Możliwość komentowania jest wyłączona.