Międzyzdroje

Międzyzdroje to miasto w północno-zachodniej Polsce, który położony jest nad Morzem Bałtyckim. Międzyzdroje to ośrodek wypoczynkowy i turystyczny, a w odległości ok. 3km znajduję się duża plaża naturystów.

Atrakcje i zabytki:
Woliński Park Narodowy to wyspa Wolin, na której występuje ponad 13000 gatunków roślin naczyniowych, a w tym wiele gatunków chronionych. Wśród nich znajdują się rośliny nadmorskie i ponad 230 gatunków ptaków.
– Bałtycki Park Miniatur to park, który został otwarty w 2015 roku i na jego terenie sporządzone są w skali 1:25 miniatury budowli z państw leżących nad Morzem Bałtyckim.
Gabinet figur woskowych to świetna atrakcja dla turystów w każdym wieku. Wszystkie postaci zostały wykonane w skali 1:1 z dbałością o najmniejsze szczegóły, a kolekcja ta ciągle się powiększa.
-Kawcza Góra to punkt panoramiczny z widokiem na Bałtyk, a drewniane schody służą do zejścia na piaszczyste plaże.
– Oceanarium to miejsce, które składa się z trzech poziomów, a jego powierzchnia wynosi 300m2. Posiadamy również 34 akwaria, salę multimedialną oraz edukacyjną. Mamy miejsce, gdzie możemy dotknąć żywe ryby, a ich zbiorniki wypełnione są 220 tonami wody i interesują niejedną osobę.
Muzeum Muszli i Minerałów to muzeum, gdzie można podziwiać ciekawe eksponaty, które są pięknie prezentowane. Jeśli ktoś interesuję się kamieniami to idealne miejsce właśnie dla Ciebie.
Labirynt Luster to jedyny taki w Polsce, który jest zrobiony na tak wysokim poziomie. Zbudowany z kilkuset luster zapewni zwiedzającym niesamowitą dawkę zabawy i uśmiechu. Labirynt, z którego nie zawsze łatwo wyjść ponieważ efekt odbić luster powoduję dezorientację.
Międzyzdroje noclegi to miejsce, gdzie znajdują się trasy rowerowe oraz szlaki turystyczne. To miejsce, które ma bogatą bazę noclegową i jest często wybierane przez turystów.


Możliwość komentowania jest wyłączona.