Pokoje Gościnne

Zakopane potocznie nazywane jest zimową stolicą Polski, to wspaniałe górskie miasto o charakterze turystycznym i wypoczynkowym. Większość turystów rozpoczyna zwiedzanie Zakopanego od wizyty na Krupówkach.  Warto się przejść zobaczyć targowisko pod Gubałówką. Odwiedzając Zakopane właściwie nie sposób nie odwiedzić Krupówek. Kilka ciekawych miejsc można obejrzeć idąc na spacer w kierunku KuźnicMimo, że obecnie to miejsce kojarzy się bardziej z górami, świeżym powietrzem i tatrzańską przyrodę.  Morskie Oko. To największe jezioro w Tatrach leży w Dolinie Rybiego Potoku. Noclegi zakopane jest do doskonała baza wypadowa. Można odprężyć się i odpocząć od miejskiego zgiełku. Dla najmłodszych wiele atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszą się Parki Linowe. Największymi atrakcjami są kolejki linowe na Gubałówkę oraz Kasprowy Wierch w Zakopanem jedna z najważniejszych imprez kulturalnych tego miasta – Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich. Festiwal odbywa się od 1968 roku i ściąga do Zakopanego zespoły regionalne z całego świata. Większość turystów rozpoczyna zwiedzanie Zakopanego od wizyty na Krupówkach.

Witam!

Zapraszam do  pokoi gościnnych, apartamentów, domki, pensjonaty, wille, ośrodki. Obiekty położone w cichej i spokojnej okolicy, gdzie będziecie mogli odpocząć od miejskiego szumu, a przy tym podziwiać piękne widoki na Tatry. Do dyspozycji pokoje 2- i 3-osobowe z łazienkami na korytarzu, kuchnię wyposażoną w lodówkę, kuchenkę mikrofalową, kuchenkę gazową, czajnik, szklanki, sztućce.

Do centrum dojdziecie Państwo pieszo kilka minut, można również dojechać busem, w okolicy mamy nowoczesny kompleks narciarski Harenda z wyciągiem krzesełkowym i trasami rowerowymi, zabytkowy kościółek, muzeum . W odległości ok. 100 m od naszego budynku znajduje się nowo otwarta knajpa regionalna, w której możecie Państwo zarówno dobrze zjeść jak i potańczyć przy góralskiej muzyce.

Zapraszam!!!


Możliwość komentowania jest wyłączona.