Projekcja filmu pt. „Wojciech Kilar. Credo”

Wraz z Burmistrzem Miasta Zakopane serdecznie zapraszamy na projekcję filmu pt. „Wojciech Kilar. Credo”, która odbędzie się w najbliższą środę 20 września o godzinie 20:15 w zakopiańskim kinie Sokół (ul.Orkana 2).
Projekcja poprzedzona będzie wykładem dziennikarki RMF Classic Magdaleny Miśka-Jackowskiej.
Kolejne spotkanie poświęcone kompozytorowi odbędzie się 27 września (środa) o godzinie 20:15 również w kinie Sokół. Kościelisko noclegi zaprasza.
Kościelisko to duża wieś składająca się z 21 osiedli zwana  „Sercem Podhala” z pięknymi widokami na Tatry. Kościelisko ma charakter miejscowości wypoczynkowej. W Kościelisku znajdują się dwie największe doliny Tatrzańskie – Chochołowska i Kościeliska. Ciekawostką dla turystów będą na pewno zabytki kultury ludowej i pasterskiej, niewątpliwie wasza uwagę zwróci zabytkowy dom. W każdej z wsi spotkacie drewniane kościółki. W Dolinie Chochołowskiej natraficie na stare szałasy pasterskie. Na każdym kroku otoczeni będziecie państwo historia ludu góralskiego

Doskonała baza wypadowa bliskość Tatr i Zakopanego jest często wybierane na miejsce wypoczynku

Wyciągi narciarskie – raczej dla początkujących i średniozaawansowanych

Dolina Kościeliska – jedna z najpiękniejszych w Tatrach. Ma 9 km długości. Po drodze znajduje się udostępniona dla turystów Jaskinia Mroźna.

Dolina Chochołowska – najdłuższa w Tatrach, liczy ok. 10 km.

Szlaki turystyczne i rowerowe.


Możliwość komentowania jest wyłączona.