Relaks w Orawie

Agroturystyka Orawa noclegi położona jest w Zubrzycy Dolnej na Orawie, u podnóża Babiej Góry, nad potokiem Zubrzyckim, na dawnych łęgach – skąd pochodzi nazwa naszego gospodarstwa. Pierwszych gości przyjęto wiosną 2004 roku.
Dom znajduje się na wolnej przestrzeni w spokojnym miejscu z dogodnym dojazdem, z widokiem na Tatry, las i Babią Górę.
Gospodarstwo brało udział w trzech konkursach na najlepszy obiekt turystyczny w Gminie Jabłonka i trzykrotnie zajęło pierwsze miejsce. Jeśli chcesz odpocząć, serdecznie zapraszamy. Gwarantowane bardzo dobre warunki i orawską gościnność, które są potwierdzone przez gości przybywających do nas z Polski, Europy a nawet innych kontynentów.
Dla Gości Orawa pensjonaty przygotowano duży plac wokół domu, parking samochodowy, piękny ogród z altanką, cztery pokoje z łazienkami, kuchnię z wyposażeniem oraz oddzielne, niekrępujące wejście do obiektu.
Ogród
Cisza, spokój, kontakt z naturą to walory naszego gospodarstwa, które jest idealnym miejscem na spędzenie wolnego czasu.
Odpoczynek czynny lub bierny w ogrodzie i jego otoczeniu. Do dyspozycji miejsce na gry, zabawy, ognisko, grilla, altanką. Są huśtawki, leżaki, bieżnia, zabawki dla dzieci a także rowery na wycieczki w plener.
Komfort wypoczynku, estetyka, tradycja i ekologia sprawia, że goście wyjeżdżają wypoczęci, zrelaksowani i zadowoleni z warunków staropolskiej gościnności.
Pokoje
Do dyspozycji Gości przygotowano 4 pokoje:
– Duży pokój 3 – 4-osobowy z dużą łazienką i balkonem
– „Studio” 3-4 osobowe – 2 pokoje z łazienką
– Pokój 2-osobowy z łazienką
– Kuchnia z wyposażeniem
– Korzytarz i świetlica – TV, Radio, Biblioteczka orawska, Internet bezprzewodowy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.