Szczyrk doskonała baza wypadowa na szlaki

Planując ferie zimowe warto zrobić to z nieco większym wyprzedzeniem. Noclegi w Szczyrku w okresie zimowym są bardzo popularne. Miasto oferuje wiele atrakcji, wyciągów narciarskich, tras biegowych czy też kuligów. Ze Szczyrku prowadzi kilka szlaków turystycznych. Te popularny to zielony prowadzący przez centrum na Skrzyczne, Malinowską Skałę i Baranią Górę. Inne szlaki prowadzą m.in. do schroniska PTTK na Klimczoku, czy też do Bystrej przez Chatę na Groniu. Populane są Szczyrk noclegi blisko wyciągu Na stokach Skrzycznego nad Szczyrkiem kompleks wyciągów narciarskich i tras zjazdowych. Doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa zjazdowego.

Z kolei latem to raj dla rowerzystów. Szczyrk oferuje noclegi przez cały rok. Miasto jest doskonałą bazą wypadową na ciekawe szlaki piesze oraz do uprawiania sportów zimowych. Do dyspozycji przyjezdnych są liczne hotele, domy wczasowe, pensjonaty i kwatery prywatne. Jest też dobrze rozwinięta baza gastronomiczna, także nie trzeba więc się martwić ani o noclegi ani o wyżywienie. Miłośników starych motocykli i zabytków techniki może zainteresować kolekcja zgromadzona na terenie “Chaty w Dechę”.

Główny deptak nad Żylicą oraz ścieżka pieszo-rowerowa to obecnie symbol pięknego Szczyrku, miejsce to służy i mieszkańcom i turystom przez cały rok do wypoczynku, spotkań. W ostatnim czasie popularne są wille Szczyrk noclegi z wyżywieniem a właściciele tych obiektów dokładają wiele starań aby ich goście byli zadowoleni. Trasa spełnia wymogi Międzynarodowej Federacji Narciarskiej oraz Polskiego Związku Kolarskiego, dzięki czemu można tu rozgrywać zawody.

Do dyspozycji przyjezdnych są liczne Szczyrk pokoje gościnne, hotele, domy wczasowe, pensjonaty i kwatery prywatne Szczyrk. Jest też dobrze rozwinięta baza gastronomiczna, także nie trzeba więc się martwić ani o noclegi ani o wyżywienie. Szczyrk oferuje liczne atrakcje dla najmłodszych a właściciele obiektów turystycznych oferują liczne udogodnienia, place zabaw, sale zabaw, gry i inne atrakcje. Warto odwiedzić Szczyrk noclegi blisko centrum także wiosną i jesienią, znacznie mniej turystów można spoktać na szlakach jak również piękne pejzarze które chętnie fotografują turyści.


Możliwość komentowania jest wyłączona.