Witów

Witów to największa powierzchniowo miejscowość gminy Kościeliskobejmuje część Tatr Zachodnich, Orawicko-Witowskich Wierchów, fragment Rowu Kościeliskiego i tereny leżące wzdłuż rzeki Czarny Dunajec. Graniczy z: z Kościeliskiem i Dzianiszem od oraz Chochołowem
Witów noclegi z pokoi rozciągają się widoki na Tatry, Ostrysz i Magurę Witowską.
Można wybrać się na  wycieczki w Tary Doliny Chochołowskiej i do Doliny Kościeliskiej, można udać się na Magurę Witowską i dalej do Aquaparku w Oravicach. W okolicy znajdują się trasy rowerowe i wypożyczalnie rowerów górskich.
Noclegi Witów zaprasza na narty WITÓW–SKI.
Przy złej pogodzie można wybrać się na zwiedzanie jaskiń lub na baseny termalne, albo wykupić wycieczki autokarowe po Spiszu i Podhalu.
Witów noclegi blisko wyciągu zaprasza turystów do pensjonatów, pokoi gościnnych, kwater, ośrodków wypoczynkowych  znajdującego się w miejscowości Witów. Witów tanie noclegi poleca bardzo atrakcyjne miejsce do spędzenia urlopu. Dzięki położeniu u stóp Tatr Zachodnich w pobliżu Doliny Chochołowskiej oraz Doliny Kościeliskiej nasi goście mogą podziwiać wspaniałe widoki oraz cieszyć się czystym górskim powietrzem.
W okolicach Witowa :
– szlaki turystyczne,
– wypożyczalnie rowerów i nart,
– przejazdy bryczką,
-baseny termalne w Chochołowie  i w Orawicach
-Dolina Chochołowska, Kościeliska
-wyciągi orczykowe.
– „Witów -Ski”
–  rzeka Czarny Dunajec;
– przejście graniczne na Słowację;
–  lasy obfitujące w grzyby i jagody;
–  baseny termalne;

Witów pokoje gościnne znajdująu podnóża Tatr w malowniczej miejscowości Witów. Oferujemy pokoje gościnne w góralskim drewnianych i apartament góralski zapewnia ciszę w czasie noclegu.

 


Możliwość komentowania jest wyłączona.