XXI FESTIWAL PAPIESKI

Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu wraz z Urzędem Gminy Biały Dunajec oraz Związkiem Podhalan O/Biały Dunajec zapraszają do wzięcia udziału w XXI Festiwalu Papieskim, który odbędzie się w dniu 22 października 2014 roku (środa) w Auli Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 w Białym Dunajcu, przy ul. Jana Pawła II 184 A. Tegoroczny Festiwal będzie się odbywał pod hasłem: „Jan Paweł II – Świętymi Bądźcie”. Biały Dunajec noclegi zaprasza.

Na zgłoszenia czekamy do 17 października!!!

Przypominamy, że w tym roku ogłoszenie wyników z przesłuchań konkursowych odbędzie się 23 października (czwartek) o godzinie 14.00 w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej (ul.Jana Pawła II 363 – budynek GOK).

Noclegi Biały Dunajec to bez wątpienia bardzo ważny ośrodek turystyczny, który ściąga co roku mnóstwo turystów. Ta podhalańska wieś to  świetna alternatywa dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Pobliskie trasy turystyczne umożliwiają wędrowanie naprawdę wspaniałymi szlakami. To, że Biały Dunajec sprzyja także hobbystom jazdy na rowerze, nie jest oczywiście pozostawione bez żadnych dowodów.  W Białym Dunajcu to miejsce gdzie można jeździć na nartach, wędrować po górach i relaksować się podczas kąpieli termalnych.

Wieś znajduje się bardzo blisko Zakopanego, więc w poszukiwaniu zabytków śmiało można wpadać do stolicy polskich Tatr. Na terenie gminy Biały Dunajec znajdziemy świetnie utrzymane wyciągi narciarskie. Funkcjonuje tu dobrze zorganizowana liczna sieć punktów gastronomicznych . Mieszkańcy gminy Biały Dunajec słyną między innymi z kultywowania i pielęgnowania własnych tradycji kulturowych.


Możliwość komentowania jest wyłączona.